„Šeimoms LT” tinklaraštis

 

Švęskime moteriškumą

2015 05 05 / Nida Matiukienė

„Moteriškumo“ šventiniam vakarui pasibaigus, dar keletą dienų skraidžiau įkvėpimo pagauta. Rodos, turėjau pavargti, bet alpau iš laimės, kad per tokį trumpą laiką įvyko nepakartojamų dalykų. Pirminė idėja susiburti gimė kovo pabaigoje, o baigiantis balandžiui įvyko nuostabus vakaras. O svarbiausia, kad visa tai vyko neturint jokių projekto lėšų, neturint bendruomenių paramos ir apskritai be jokios iš anksto numatytos pagalbos. Viskas vyko moterų, turinčių tam tikrą ryšį viena su kita, dėka.

Ypač esu dėkinga atsitiktinai surinktai išties neįtikėtinai „aktorių“ grupei už pasitikėjimą dalyvauti renginyje bei nuolankumą ir drąsą pasirodyti „scenoje“ beveik nerepetavus. Kadangi net neturėjome vietos, kur susirinkti repeticijai, keletą kartų repetavome tiesiog senamiesčio kiemelyje.

Dėkoju Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojai Daliai Šakenytei ir Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokyklos fleitos mokytojai Dalei Juozapavičiūtei už neregėtai puikius muzikinius kūrinius. Dėkoju Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos šokio mokytojai Ievai Ginkevičiūtei ir mažajai Marijai už jautrumu dvelkiančias improvizacijas. Dėkoju renginio vedėjai Virginijai Kučinskaitei už giesmes bei streso kupiną pasiruošimą renginiui.

Dėkojame dvasininkams A.Toliatui, M.Sabučiui ir V.Mockui už jautrumą moterų vidiniams poreikiams ir tam tikrą riziką dalyvauti tokiame netradiciniame renginyje.

Atmintyje vis dar skamba padėkos žodžiai, iškyla moterų akys, pilnos nuostabos ir dėkingumo. Jūs, brangiosios, esate pats didžiausias mano viso renginio įspūdis.

Bet... kažkada juk tenka nusileisti ant žemės. O tada suprantu, kad ir vėl ilgiuosi moteriškos bendrystės, kad man to intymaus artumo akimirkų niekada nebus gana. Esu nepasotinama to nepakartojamo jausmo :).

Tad prisimenu savo iššūkį ir kvietimą kiekvienai iš Jūsų. Kvietimą artimam santykiui ir pasitikėjimu grįstam tarpasmeniniam ryšiui. Rizikuojame? Taip!

Juk svajojame apie geresnį pasaulį, apie „teisingus“ mus supančius artimuosius. Išdrįskime pačios atsiverti meilei, tikėti meile ir prisipildyti meilės, ir pasaulis tikrai pasikeis, bent jau mumyse tai tikrai!

 

Komentarai

Į viršų Į viršų