Kaip sugrąžinti romantiką santuokai?

2015-02-03

Pamenu save mūsų santuokos pradžioje, tiksliau - laiką, kuomet išėjau motinystės atostogų. Aktyvius trylika metų, praleistų kontorose, besilaikant griežtos darbotvarkės, pilnos organizuojamų renginių, seminarų ir susirinkimų, pakeitė be galo ilgas poilsio laikas namie su kūdikiu. Buvo taip puiku tiesiog gyventi natūraliu ritmu, niekur neskubėti, skirti laiko pasivaikščiojimams ir kasdienei ruošai. Nieko geriau nebuvo galima sugalvoti. Mėgavausi kiekviena sekunde, kiekviena riebaluota dėme ant sportinių kelnių. Net eidama į kiemą nepersirengdavau, - stumdavau vežimėlį ir didžiuodavausi, kad galiu daugiau nebesistengti reprezentatyviai atrodyti, kad galiu nebesirūpinti savo išvaizda, nei makiažu. Buvau laiminga, kad savo kūdikiui labiausiai patinku tokia, kokia esu. Tai buvo pats romantiškiausias jausmas, kuris suteikė man daugiau pasitikėjimo savimi ir  įkvėpė mane motinystei.

Taip organizuojant šeimos gyvenimą ir gimdant vaikus praėjo dar penkiolika metų... Šiandien romantiški jausmai man aplanko, kai išvykstu iš namų ir savo rutiną keičiu kita veikla. Kuriam laikui pamirštu savo kaliošus, kuriuos apsiaunu rytais, eidama melžti ožkų. Pamirštu nemalonų vištų mėšlo kvapą ir savo pelenės apdarus.

Ilgiuosi kažko prabangiai gražaus ir tikro... bet kas tai? Mano moteriški instinktai man kužda, kad santuokinio gyvenimo pusiaukelėje mums pradeda trūkti romantiškų jausmų (kiek psichologai betvirtintų kitaip).  Ypač tuomet, kai bendras gyvenimo kelias yra paženklintas vargų ir skausmo, o kartais labai primena krūvą griuvėsių. Išskirtinis sutuoktinio dėmesys sugrąžina mane į tą nerūpestingą jaunystę, kur „jūra buvo iki kelių“, kur uraganas atrodė ne ką smarkesnis už šiltą pavasario vėją.

Tokį vakarą leidžiu sau vaikiškai įsivelti į muzikos sūkurį ir nerūpestingai šokdama pasijuntu vakaro princese. Juk tai – mūsų šventė! Mūsų abiejų pasiekimų versle rezultatas. Iš tiesų, mes padarėme tai, ko negalėjome padaryti. Nors... negaliu didžiuotis savimi, verčiau Viešpaties malone ir Jo stebuklais, todėl šį vakarą savikontrolei nelieka vietos. Mes leidžiame sau patirti šventę, o aš prisimenu tas moteriškumo dalis, kurias galbūt jau pamiršau, kad egzistuoja.

Tokiais vakarais atrandu savyje seniai pamirštas kilnią karalienės Esteros dalį, aistringą Mariją Magdalietę ir ištikimąją Rūtą. Žinau, kad daugeliui sudėtinga aprėpti moteriškumo visumą dėl nusistovėjusių vaidmenų gyvenime. Todėl labai sveika keisti savo moteriškuosius vaidmenis. Nujaučiu, jog moterų širdyse ši nuotrauka pažadina pavydų ilgesį. Dažniausiai pirmas klausimas, kuris iškyla, pažvelgus į šia nuotrauką, yra: „Kur jūs čia?“.

Jeigu nenoriu pasakoti, atsakau trumpai, -  verslo vakarienė. Jeigu matau, kad tikrai sudominau, tai paaiškinu, kad šis vakaras vyko Rygoje direktorių bei lyderystės mokymuose.Mūsų veikloje savo grupės lyderiais gali tapti kiekviena pora (!). Kartais verta sulaužyti stereotipus ir išbandyti naują gyvenimo būdą.

Gyvenimą, kur šeima ir darbas yra puikiai suderinti. Verslo planas suteikia visas galimybes oriai gyventi, o šeima yra praturtinama ne tik papildomu laisvalaikiu, bet ir gilėjančiais sutuoktinių santykiais, kurie auginami drauge, išsikeliant bendrus tikslus,   planuojant, įgyvendinant ir stebintis pasiektais rezultatais. Kiekvienais metais organizuojame įvairaus tipo seminarus, iškylas, keliones ir vakarėlius poroms, norinčioms geresnio gyvenimo ir šiltesnių santykių šeimoje.

Kiekviena pora gali įsilieti į šeimų verslo grupę ir keliauti drauge su mumis. Rugsėjo mėnesį dešimt nerealių dienų praleisime konferencijoje Lido saloje, Venecijoje, kur vyksta kino festivaliai. Pakeliui aplankysime Toskanos regioną, kvepiantį alyvmedžių ir kiparisų giraitėmis, Florencijos meno šedevrų bei architektūros lobyną, viduramžių dvelkiančias pilis Gardos ežero salose ir kitas nuostabaus grožio vietas.

 Norite atnaujinti savo nuobodų gyvenimą? Įsipareigokite savo asmeniniams tikslams. Siekite jų išbandytomis ir laiko patikrintomis priemonėmis. Tai verslo planas, kuriame nėra agresyvios rinkodaros ir kuris įgalina mus padėti ir tarnauti žmonėms.

Taupykite savo šeimos resursus ir naudokitės verslo planu, kuris kuria šeimą, suteikdamas papildomą motyvaciją santykiams.Tai veikla, kur kiekviena šeima patenkina savo poreikius ir įkvepia kitas šeimas. Sėkmės istorija kartojasi tūkstančiams porų, su kai kuriomis iš jų galite susipažinti gyvai. O į mūsų verslo grupę registuokitės tel. 8 685 25563 arba seimoms.lt@gmail.com.

 Tikimės, kad šį rugsėjį švęsite savo pasiekimus Venecijoje drauge su mumis!  Ar tai ir bus romantinės akimirkos Jūsų santuokoje?

Be abejonės!!!

 Vakaras Rygoje:)

 

 

 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found