DMKomandos

2015-11-22

Fantastinį savaitgalį praleidau Equipe Noterdame sutuoktinių porų judėjime klausydamasi prancūzų poros Heve ir Genevieve de Corn lapkričio 20-22 d. Kulautuvos jėzuitų rekolekcijų namuose. Mano sutuoktinis tuo metu dalyvavo Caritas organizuojamame bendruomenių animatorių susitikime, tai susitikus po tokio įspūdingo savaitgalio, tikrai buvo apie ką pasikalbėti.  

Kas yra DMKomandos? Tai judėjimas, prieš kokius penkiasdešimt metų gimęs tėvo Caffarelio patarnavimu sutuoktinių poroms. Beje, kaimyninėje Lenkijoje šis judėjimas vadinamas namų bažnyčiomis:).

O viskas vyksta taip: poros renkasi vakarienei, pasidalinimui ir maldai vieną kartą per mėnesį. Susitikime taip pat dalyvauja dvasininkas. Poros turi įsipareigojimus asmeniniam augimui ir dalinasi kaip sekėsi tvarkytis, kuriose vietose darome pažangą, kur reikia pagalbos. Taip pat aptariama pasirinkta knyga ar straipsnis.  Nuotraukoje prancūzų pora dalinasi patirtimi su dalyviais.

Įkvepiantis susitikimas. Nusprendžiau, kad visgi ir mes norėsime dalyvauti tokioje grupėje:))  Daugiau apie tai: http://www.equipes-notre-dame.com/

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found