Drąsos svajoti

2016-05-25

Mokomės arba paskaitose, seminaruose, iš knygų, mokslinės medžigos, arba vieni iš kitų. Unikalus metodas dalintis savo patirtimi ir eksperimentuojant  keisti savo gyvenimą, pasiteisino ne vienai šeimai. Šiandien kiekvienas galime pasirinkti lyderius ir mokytojus bet kurioje srityje. Taip pat ir finansų. Šia tema rasite begales knygų, motyvacinių vebinarų ir seminarų. Užduodu klausimą: kodėl žmonės to ieško?

Metams bėgant ne retas susivokia, kad gyvena tik vieną kartą. Kad karjera, kurios taip siekiau, atnešė ne viską, ko norėjau. Kad  80 procentų laiko, skirto darbui, nepatenkina mano esminių poreikių. Nekalbu apie bazinius poreikius, tokius kaip maistas, būstas. Kalbu apie amenybės raišką, kai dalis manęs išnyksta kasienybėje. Kaip susirinkti save? Ar aš galiu rinktis savo gyvenimo būdą ir formą ir kasdien gyventi taip kaip noriu: gyventi be streso, be įtampos ramiai ir atsakingai atliekant savo pareigas, besiilsint tiek, kiek reikia kūnui, palepinant jį sveiku organišku maistu ir supermaistu, suteikiant jam galimybę kasdien surasti save medituojant ir sugrįžti į gyvenimo ritmą labiau pasitikinčiu, labiau atsipalaidavusiu ir labiau mylinčiu? 

Girdžiu atsakymą: "aš negaliu". O kas trukdo? Ar tik kai kuriems galima, o tau ne? Kuo tu išskirtinis?

Ar tu vis dar svajoji? Nuo mažo noro, nedidelio troškimo ir prasideda kelias į kitokį gyvenimą. Kokį? Susikurk jį. Leisk sau kurti visų pirma save, o besikurianti asmenybė pakeis ir patį gyvenimą. Palinkėsiu tik vieno - drąsos svajoti:)   

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found