Išnaudoti kiekvieną vasaros dieną

2016-06-05

Neseniai buvo tik birželio 5 d., o tiek kelionių, įvykių, renginių, žmonių...  O kai pagalvoji kas dar laukia... Iš ties nekantraujame patirti kuo daugiau vasaros malonumų ir  išnaudoti visas Dievo duotas akirmirkas.

Ne vienas, sėdintis kone visą darbo dieną prie kompiuterio, neturintis galimybės ilgėliau atsikvėpti paklaus:  "ir ką gi veiksite?".  Ogi mėgausimės saule, gaiviu jūros vėjeliu ir šiltu vasaros lietumi, kvėpuosime nuostabiu gėlių aromatu prisodrintu oru,  žavėsimės besiskleidžiančiais margaspalviais vilkdalgiais ir pirmomis sausmedžio uogomis, skabysime pomidų ūglius ir ravėsime šilauogyną. Taip ir ne tik tai!

Lankysime vienuolynus ir melsimės, dalyvausime įvairuose miesto renginiuose, koncertuose ir bendruomenių šventėse, vyksime į stovyklas ir dirbtuves,  dalyvausime mokymuose ir konferencijose, planuosime tiek šeimos rutininius darbus tiek verlso reikalus. Susipažinsime su naujais žmonėmis, aplankysime įdomiausias Lietuvos vietas. Plauksime laivais, skirsime lėktuvais, keliausime traukiniais ir automobiliais.

Šiandien tiek daug galimybių tiesiog džiaugtis gyvenimu!  

Dalinamės savo džiaugsmu, brangieji, juk dar tik rugpjūčio 5 d. o tiek daug įvyko!!

Planuokite savo vasarą kiekvieną dieną. Vasaros tokios trumpos Lietuvoje ir kaip sako A.Alekseičikas?, - "Gyvename kartą, bet kiekvieną dieną". Tegul kiekviena diena būtų verta vadintis GYVENIMU! 

 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found