Laikas iki Kalėdų

2015-12-03

Laikas iki Kalėdų būna visiškai visiškai... nerandu net žodžių apsakyti koks..

Negana to, kad mokyklos, būreliai, darbovietės ir darželiai pradeda organizuoti šventes, kurios prasideda tėvų susirinkimais kaip tai galėtų atrodyti. Elektroniniame pašte pasipila krūvos prašymų dalyvauti labdaros renginiuose, akcijose, mugėse ir bažnytinėse veiklose. Save gali pamiršti. Juk dažnai taip ir būna. Kalbėjau telefonu su drauge, kuri dirba kosmetologe, tai po priminimo apsilankyti stogo slogi tyla. Nežinojau ką sakyti...Tiesiog! Kartais atrodo, kad vos spėju kvėpuoti:)

Ir kodėl taip vyksta būtent prasidėjus Adventui? Būtent tuo metu, kai visa mano esybė prisipildo noru atrasti ramybę ir džiaugsmingą laukimą. Ne isterinį švenčių laukimą, o laukimą susitikimo su Juo. 

Taigi, nusprendžiau nepasiduoti. Atsisakiau visko, ko tik įmanoma atsisakyti: gailestingumo namelio akcijos, susibūrimų parapijos namuose, adventinių renginių ir pan. Pasilikau tik tai, kad padaugins ramybės ir ieškojimo laiką - rekolekcijas ir šeimos narių buvimą kartu. Kaip smagau pasidarė:) Iš kalendoriaus išbraukiau visas nereikalingus renginukus ir pasiūliau šeimos nariams padaryti tą patį. Tegul nervinasi tie, kurie galvoja, kad taip reikia. 

Ką palikome? Šeimos laiką kartu, Kalėdinius koncertus, į kuriuos pasikviesime tėvus, brolius ir seseris, rekolekcijas ir meditacijos vakarus. Vis dažniau prisimenu draugus ir kitus gyvenimo kelionėje sutiktus žmones. Gal būt parašysiu jiems atvirukus? Jau susidėjau veltinių karpinius, pradedu siuvinėti karoliukais. Siuvinėdama galvoju apie kiekviną, kuris man yra toks brangus. Meilės širdyje vis daugėja. Kas gali būti geriau belaukiant Kalėdų?  

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found