Sutuoktinių savaitgalis. Pusryčiai!

2016-05-27

Be makiažo... tokie rytiniai... Argi ne stebuklas, kai grupė nepažįstamų žmonių, nusprendę atsigręžti į savo santykius, susiburia ir praleidžia savaitgalį drauge? Ko ieškome, brangieji?

Taip! Ramaus, džiaugsmingo ir pilnaverčio gyvenimo santuokoje. Užkniso konfliktai. Tiesiog pavargome ir norime gyventi KITAP! 

Ar buvo smagu? Taip. Ir ne tik:)

Žiūrėjome seminarų medžiagą, juokėmės drauge,  gaminome maistą, keliavome šiaurietiškai, gėrėme kavą ant lieptelio, o vakarais pasakojome unikalias savo šeimynines istorijas. Buvo sunku išsiskirti po tokio savaitgalio, kupino emocijų ir tikrumo. Kupino laukimo atmosfero, vilties ir tikėjimo, kad viskas bus gerai.

Likome draugais FB. Bet, ne. Tiek neužtenka. Reikia kažko daugiau.  Vėl susitikti ir dalintis. Dalintis naštomis, kurias nešti kartais vieniems nėra jėgų. Naštos? Taip. Mokame už klaidas, kurias darome net ir sąmoningai. O kartais  - tai gyvenimo išdaigos.  Toks gyvenimas, ir todėl mums reikia vieniems kitų.

Pasirodo, kuriant šeimą reikalingos nepaprastos kompetencijos. Kažkaip švietimo sistema pamiršo tokį paprastą dalyką kaip psichologijos pamokas gimnazijose, rengimo šeimai programas, bendravimo įgūdžių grupes.... Net ir logika būtų visai ne pro šalį. Graudu....

Ir ko tose mokyklose moko? Visko, tik ne to, ko labiausiai reikia kad būtum laimingas.

Ar apkritai įmanoma šeimoje būti laimingu? TAIP!  Deja, tai nelengvas kelias: pagarbos asmens unikalumui, atidumo kitam, tarnystės ir pasiaukojimo, džiaugsmo ir aistros, vilties ir tikėjimo kelionė.

Pasirįžę? Tada susiraskite bendraminčių, nes kelionėje laukia siurprizai. O bendraminčiai ne pro šalį, kai atsiduri ant bedugnės krašto:))  

 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found