Vidinio gydymo tarnystės sesijos

2015-11-07

Lapkričio pirmą savaitę dalyvavome Gerojo Samariečio bendruomenės organizuojamose vidinio gydymo tarnystės sesijose, kurios remiasi krikščioniškosios antropologijos studijomis bei ignaciškuoju dvasingumu. Gerojo  Samariečio bendruomenė - tai tarptautinė ekumeninė bendruomenė, kurios narių galima sutikti Prancūzijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Meksikoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Nariais gali būti tiek pasauliečiai, tiek kunigai, tiek broliai ir seserys vienuoliai.  Dvasinių palydėtojų asociacijos pagrindiniai uždaviniai – vesti vidinio gydymo keliu per atleidimo rekolekcijas ir ruošti palydėtojus šiai tarnystei.

Vidinių žaizdų gydymo tarnystės seminarą vedė t. Jean Philippe Calame (Šveicarija) ir ses. Rozana Graulich. Turėjome nepakartojamą patirtį su nuostabiais žmonėmis, pilnais troškimo eiti dvasingumo keliu. 

Susipažinome su rekolekcijų „Mylėti ir atleisti" medžiaga, kurios yra rekomenduojamos žmonėms, besinešiojantiems skausmingas tikrų įvykių patirtis, kurios sutrypė jų žmogiškąjį orumą, sužeidė intymiausius jausmus, paniekino garbę, tikėjimą, prisiminimus. Tenka pripažinti, kad giluminiam dvasiniams pasikeitimui psichologų pagalbos neužtenka. Mes negalime atleisti tiems, kurie kažkada buvo kentėjimo priežastis.

Rekomenduojame šias rekolekcijas tiems, kurie jaučia širdyje troškimą iš naujo atrasti gyvenimo skonį, išsilaisvinti iš kartėlio, pagiežos, pykčio, susitaikinti su Dievu bei su savimi. 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found