FINANSINIS SAUGUMAS

2016-04-26

Vis gilėjanti emigracijos krizė palietė ne vieną Lietuvos šeimą. Sisteminis skurdo problemos tyrimas  Lietuvoje (http://www.caritas.lt/ckfinder/userfiles/files/Caritas_internetui2(4).pdf) atskleidžia skaudų skurdo fenomeną  ir įkvepia ieškoti efektyvesnių priemonių skurdo problemai spręsti. Esant sudėtingai šalies ekonomikai ties išlikimo riba balansuoja jaunos šeimos, daugiavaikės šeimos, vieniši žmonės. Kasdieninis ir tiesioginis  susidūrimas plačiąja prasme su skurstančiais žmonėmis verčia ieškoti kompleksinės pagalbos būdų. Šeimoms.lt projektai atveria duris ne tik rizikos grupei priklausantiems žmonėms, bet ir plačiąjam visuomenės sluoksniui, kurdami mentorystės principais paremtą bendruomenę.

Šeimoms.lt projektai  prisideda prie skurdo bei emigracijos mažinimo Lietuvoje ugdydami socialinius bei verslumo įgūdžius, suteikdami persikvalifikavimo galimybes kiekvienam, kuris nori gyventi Lietuvoje, tačiau tai darosi pernelyg sudėtinga finansine prasme. Teikiamos individualios konsultacijos bei mokymai šeimoms finansinio saugumo klausimais, o taip pat streso mažinimo šeimoje bei krizių įveikos klausimais.   

Jei manote, kad galime Jums padėti arba pažįstate tuos, kurie balansuoja ties skurdo bei emigracijos riba, susisiekite su mumis: seimoms.lt@gmail.com arba +370 685 25563. Drauge ieškosime išeičių Jums bei Jūsų šeimai!  

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found