PRISIDĖKITE AUKA

2015-09-18

REMDAMI www.SEIMOMS.LT, JŪS

INVESTUOJATE  Į JAUNIMĄ

Ar žinote, kad vis daugiau jaunų žmonių sako, jog laiminga šeima yra jų gyvenimo tikslas? Sukurti šeimą  -  daug svarbiau nei gauti gerą darbą ar praturtėti. Nustebote?

Sudėtinga yra tai, kad jauni žmonės nežino kaip sukurti laimingą šeimą. Dauguma jų niekada nematė sveikos šeimos modelio.

Tikime, kad www.seimoms.lt yra mums skirta galimybė ir iššūkis atverti nuostabų šeimos paveikslą,  per kurį jaunoji karta gali išmokti sukurti savo šeimas.

STIPRINATE ŠEIMAS

Sveika šeima yra valstybės pamatas. Teikiant paramą ir gaires šeimai, kiekviena santuoka gali virsti nuostabiu pilnaverčiu ir vaisingu sodu. Remdami santuokas, jūs aprūpinsite šeimas visais įrankiais, reikalingais gyventi drauge:  stiprinsite viltį, teiksite porai bendravimo ugdymą ir padėsite išlaikyti romantiškus jausmus net sudėtingiausiuose gyvenimo išbandymuose.

REMIATE TĖVYSTĘ

Didžiausią įtaką vaiko gyvenime palieka atsakinga tėvystė. Nežiūrint į tai, kad visuomenė yra atakuojama priešiškumu tradicinei šeimai, mes laikomės požiūrio, kad vaikas turi teisę į abu tėvus ir subalansuotus šeimos santykius. Remdami tėvystės mokymus, jūs keičiate požiūrį į šeimą ir stiprinate tėvų-vaikų santykius.

RŪPINATĖS ATEITIES VERTYBĖMIS

Sveika šeima yra valstybės pamatas. Šeimos turėtų įsitraukti į viešas diskusijas, šeimos politikos formavimą bei socialinius reiškinius.  Remdami www.seimoms.lt , jūs išreiškiate savo pilietinę valią už gyvybę, už šeimą ir už vertybes.

Kaip mano mėnesinė auka gali padėti šeimoms?

10 eurų – krizinės šeimos, pagalba smurto situacijose, tęstinės konsultacijos

30 eurų – pagalba jaunimui tapatybės ir seksualumo srityse, šeimos ateities vizijos kūrimas

50 eurų –  normalių šeimų gyvenimo prevencija, tėvystės mokymai, vaikų emocinio intelekto lavinimas, darbas su pedagogais.

100 eurų – padeda stiprinti bendruomenes, auginti lyderius darbui su šeimomis. 

 Susisiekite su mumis: seimoms.lt@gmail.com arba mob.8 685 25563, projekto autoriai Nida ir Evaldas Matiukai:)

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found