Pieštukinė

1901-12-13 / Monika Misiūnienė

Kol mano mažoji skaniai gėrė mišinukus, namuose pastoviai mėtydavosi po kelias tuščias dėžutes nuo mišinukų – skardinės, su dangteliu... Šovė mintis, kad tai gali būti labai patogios dėžutės vyresnės dukters smulkiems daikteliams susidėti, o be to, namie pilna pieštukų, ir jie visi sukrauti į maišelį... Taigi, pasiieškojusi internete idėjų, nutariau viena iš jų pasinaudoti.
„Senukuose“ nusipirkau liaudiškai tariant „špūlę špagato“ – ašutinės virvutės ritinėlį, lipalo ir – prie darbo. Nutepiau visą dėžutę neskiestu lipalu (jis ir taip nelabai noriai ant skardinio paviršiaus laikosi) ir apvyniojau virvele visą dėžutę – taip, kad neliktų jokių tarpelių. Ašutinė virvelė labai gerai klijuojasi, o rezultatas gavosi visai neblogas – toks su liaudišku prieskoniu.
Visai graži pieštukinė išėjo vien tik apvyniojus ją virvele, tačiau kadangi auginu mergaites, ties tuo nesustojau – vieną pieštukinę papuošiau saulėgrąžomis (dekupažo technika), tačiau pamačiusi, kad gerokai išryškėja rusva ašutinės virvelės spalva, kitą pieštukinę, apvyniotą virvele, dar nudažiau baltais akriliniais dažais ir tik tada puošiau servetėlėmis (ta pati dekupažo technika). Rezultatai puikūs .

 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found