Bitė

1901-12-13 / Nida Matiukienė

Šią bitę gamino šešiametis sūnus mokykloje. Taip apsidžiaugiau – buvo labai graži ir labai didelė. Gaila, kad nepavyko tinkamai nufotografuoti. Būčiau galėjusi pakartoti, tačiau nespėjau. Vaikas tuoj pat ją išardė: nukirpo sparnelius, ištraukė snapą, atskyrė bumbulus ir žaidė, žaidė – kaip buvo įpratęs kol bitė dar nebuvo susiūta.
Paklausus, kam taip padarei, atsakė "taigi jis esu aš", rodydamas į pirmąjį  bumbulą.  Likau nuščiuvusi – kaip mes toli nuo vaikų fantazijos.  Pasirodo, mažasis žmogus tam siūlų kamuoliukui visą širdį atidavė, susitapatino su juo. O klasėje visi taip žaisdavo – kurio kamuoliukas toliau nuskrenda, kas numes aukščiau ar vikriau... Kiekvienas savąjį savimi laikė. O paskui... nei iš šio nei iš to... kažkokia bitė.

Tačiau tokį grožį rekomenduočiau pasigaminti visiems. Padarykite du didžiulius bumbulus, jei dar pamenate, kaip jie gaminami. Iš karto susiūkite (kad vaikas nuo pradžių žinotų, jog tai bitė:)), viduryje palikdami siūlą pakabukui. Iš floristinio tinklelio iškirpkite sparnus, o nosytę pagaminkite patrumpindami medinį iešmelį.

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found