MOTINYSTĖS PSICHOLOGIJA

Išgyventi motinystę yra du būdai (ir jų pasekmės): pirmas – kovoti stengiantis įvairiais būdais pakeisti (pagerinti) savo šeimos narius, antras – leisti sau džiaugtis gyvenimu priimanti netobulus vaikus, priimant savo naują tapatybę ir mokantis naujų būdų išgyventi.

Jeigu renkiesi antrą ir tiki, kad nuo Tavęs priklauso labai daug – kviečiu Tave į terapinę grupę skirtą motinystei, ir, žinoma ir į asmenines konsultacijas, jei grupėje dalyvavimas nepriimtinas:).

Grupės temos priklausys nuo grupės. Po 22 metų motinystės patirties, auginant 3 vaikus, suprantu, kad daugelis temų aktualios, tačiau yra svarbiausios: tai - motinystėje patiriamas stresas ir jo pasekmės,  auklėjimo stiliai, vaikų sveikata, didžiosios moters transformacijos raidos požiūriu, „stipri“ moteris ir valdingas vyras, j ir kūno teologiją, - motinystė ir seksualumas.

Viskas apie TAVE. Bet ne viskas iš karto. Renkant  grupę, vyks paruošiamasis etapas ir atranka į grupę, kuriai skirsime vos vieną asmeninį susitikimą, susiderinti savo lūkesčius.  Grupėje kviečiu sudėti savo motinystės išgyvenimus į prasmingą viziją, kuri įkvėps, kai pavargsi, palaikys Tave, kai bus sunku, padrąsins kai patirsi spaudimą ir sustiprins nelengvame motinystės kelyje.

Tegul šis įkvėpimas tampa Tavo kelrode žvaigžde Tavo motinystės kelyje!

Grupės metu įsisąmoninsime savo ir kitų lūkesčius,  liesime  savo jausmus, kurie atskleis naujas paslaptis ir įgalins mylėti. Ieškosime kur slepiasi motinų baimė, pyktis ir kiti jausmai. Didžiausią dėmesį skirsime ugdyti gydančiam sielą ryšiui.

Terapinė grupė vyks kartą per savaitę (praėjus atranką). 

Su meile, psichologė Nida Matiukienė

Asmeniniai projektai: ikimokyklinukų mamų grupės 2002-2018 m., knyga  „Motinystės paslaptys“,  Asmenybės ir profesinės ugdymo strategijos (APUS) VšĮ direktorė, Sveikatos konsultacijos.

Tel pasiteiravimui: grupės terapeutė, Nida Matiukienė tel.: 8 685 25563 (el.paštas: nida.matiukiene@gmail.com, WhatsApp, MSNG, FB)

Tiesiog skambink:) tel.: 868525563 

 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found